Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ /Files/images/IMG_5990.JPG

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ/Files/images/1377.jpg

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій "Золота осінь"

ПРОЩАВАЙ, БУКВАРИКУ/Files/images/bukvar_01.jpg

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

ПЛАНЕТА ДРУЗІВ

В жовтні 2001 року, відзначаючи пам'ятну дату ООН "День організації об'єднаних націй", вчителі англійської мови, разом з учнями початкових класів провели свято "Планета друзів".
Вивчаючи англійську мову на протязі трьох років, третьокласники познайомились з географічним положенням, державними символами, здобутками, досягненнями, традиціями та культурою англомовних країн.
активну участь і батьки.На святі широко були представлені звичаї, історія, дозвілля, мода, інсценівка творів літератури країн Канади, Англії, Шотландії, США. Учні залюбки виконували традиційні танці, співали пісні. Традиційно в підготовці та проведенні позакласних заходів брали

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ/Files/images/ёлка.jpg

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.
А старшокласники готують святковий концерт "Всі зірки - до нас на Новий Рік!", після якого розважаються на дискотеці.
А на наступний день - настають зимові канікули.

Концерт «Свято зі сльозами на очах» /Files/images/Победа.jpg

Досить часто, по можливості, у цей день до нас приходять ветерани, котрі вражають учнів болісними розповідями про роки Великої Вітчизняної війні та свої страждання, якими вони виборювали право на життя наступних поколінь.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА /Files/images/звонок.JPG

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір.Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, вчителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.