Випуск районної газети "Лідер ХХІ"

2024-03-13

/Files/photogallery/газета.png

На сучасному етапі, коли наша країна перебуває у стані війни, першочерговим залишається виховання молоді в дусі патріотизму, любові й поваги до своєї держави, свідомої готовності стати на її захист. Всі виховні заходи, які проходять у закладах освіти району протягом року, знаходять своє відображення у електроннй версії газети, що виходить за ініціативи АДЮГО "Лідер ХХІ".

Нещодавно вийшов її шостий випуск (січень- лютий 2024) під символічною назвою "Світло переможе темряву". Збірка присвячена вшануванню захисників Донецького аеропорту та всіх загиблих воїнів, жертв Голокосту, Героїв Крут, учасників бойових дій на території інших держав, Героїв Небесної сотні, Героїв-випускників закладів освіти та відкриттю на їх честь меморіальних дошок. Висвітлені заходи до Дня Соборності, Дня Єдності, Дня спротиву окупації АР Крим та міста Севастополя. Не оминули увагою на шпальтах газети участь учнів у міській освітій акції "У єдності наша сила", районній акції "Валентинка для захисника".

Прикладом для сучасників є участь учнів, батьків та вчителів у міському марафоні "Добро починається з тебе". Кожен учасник цього марафону став справжнім воїном добра, який несе мир, любов і світло.

Більш детально ознайомитися з матеріалами, що увійшли до 6 випуску можна за покликанням.