комунальний заклад "Харківська гімназія № 50 Харківської міської ради"

/Files/images/сайт.jpg

/Files/photogallery/акція.jpg

Благодійна акція від організації шкільного самоврядування "Геліос" ХГ №50

"Найменший спалах - то вже світло!"

Відновлення гімназії

/Files/images/2023Банер ХГ.jpg

/Files/images/50 школа 2022.jpg

У розділі сайту "Шкільна бібліотека" на сторінці "Електронна бібліотека підручників" розміщенні електронні версії підручників для учнів 1- 9 класів.

/Files/photogallery/школа.jpg

/Files/images/НУШ.jpg

/Files/images/Стопбулинг.jpg

/Files/images/et.jpg /Files/images/v_persh_klas.jpg

/Files/images/ШБ 2023.jpg

Увага! В Україні - спалах кору!

/Files/images/ЕР.JPG

Інформація про наявність вільних місць в 1-9 класах

У коло трьох мистецтв ступаю,

В Країну Знань готовий вирушать.

Найкращих в Світі вчителів я знаю, -

Не має сенсу іншого шукать.

В навчанні нам допомагають

Малюнок, музика, балет, -

Хай наші зірки з неба не впадають !

Хай буде тільки «Зорезлет»!

У 16 класах гімназії навчається понад 380 здобувачів освіти.

Більшість учнів одночасно навчаються в музичній, хореографічній або в художній школах, у рамках творчого об'єднання "Зорезлет".

Іноземна мова - англійська, викладається з 1-го класу.

У гімназії вивчаються предмети художньо-естетичного циклу, а у виховному аспекті переважає культуротворча домінанта.

У зв'язку з тим, що учні одночасно відвідують, крім ХГ №50, мистецькі заклади культури, деякі класи навчаються на підзміні.

Основні напрями діяльності: сприяння інтеграції інтересів духовно та фізично здорової дитини в художньо-естетичне середовище шляхом політехнологічного педагогічного впливу умов на особистість, забезпечення дієвості знань як умови всебічного розвитку індивідуальності дитини на основі виявлення її задатків і здібностей.

Пріоритети ХГ №50: художньо-естетичний розвиток особистості дитини, її соціалізація у рамках розвивального середовища.

З метою уникнення навчального перевантаження учнів, створення елементів індивідуальної освітньої траєкторії, деякі предмети у формі мережевої освіти ( хоровий спів, музична грамота, сольфеджіо, музичний інструмент, музична література, історія музичного мистецтва, фізична культура, образотворче мистецтво) викладаються у Харківській музичній школі №9 ім. В. Сокальського, Харківській дитячій художній школі №1 ім. І. Рєпіна, у Харківській хореографічній школі, а результати навчальних досягнень зараховуються в ХГ №50.

Гімназія реалізовує стратегію розвитку, де визначені перспективи якісних змін закладу, як такого, що надає якісну сучасну освіту шляхом вільного творчого навчання відповідно до суспільних потреб, зумовлених розвитком української держави.

Успішності у навчанні!

/Files/photogallery/З Україною.png

/Files/images/МОН2019.png /Files/images/Педпреса.jpg /Files/images/тест.png

/Files/images/2301.jpg